align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 3. krog 15.09.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka-Medvode 3 3 0 0 22:6 9
2. Šenčur U14 3 3 0 0 12:1 9
3. Sava Kranj 3 2 0 1 15:5 6
4. Triglav Podgorje 2 2 0 0 4:0 6
5. Tržič 2012 3 2 0 1 5:4 6
6. Šenčur 2 1 1 0 6:1 4
7. Žiri 3 1 1 1 5:1 4
8. SIJ Acroni Jesenice 3 1 1 1 5:4 4
9. Šobec Lesce 3 1 1 1 3:5 4
10. Triglav Domplan 3 1 0 2 9:15 3
11. Bitnje-Britof 3 0 1 2 1:9 1
12. Zarica Kranj 3 0 1 2 2:13 1
13. Preddvor-Visoko 3 0 0 3 2:14 0
14. Bled 3 0 0 3 2:15 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
3. krog 15.09.19
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur U14 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan 2 : 7 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 4 : 3 (4 : 1) zapisnik
Bitnje-Britof:Tržič 2012 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bled:Žiri 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
2. krog 08.09.19
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Bitnje-Britof 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Škofja Loka-Medvode 2 : 10 (2 : 4) zapisnik
Žiri:Triglav Podgorje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Bled 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Tržič 2012:SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.19
Preddvor-Visoko:Tržič 2012 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Triglav Domplan 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled:Sava Kranj 1 : 8 (1 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 8 (0 : 5) zapisnik
Triglav Podgorje:Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje-Britof:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan